David Vavruška na vlastní žádost skončil, mužstvo povede Bohuslav Pilný

5. 10. 2017   |   fkvz.cz

David Vavruška už není trenérem Viktorie Žižkov. Ke 4. říjnu se s klubem dohodl po vlastní žádosti na ukončení vzájemné spolupráce. Spolu s ním skončil i asistent Michal Nosek.

Pětačtyřicetiletý David Vavruška přišel do Viktorie v prosinci roku 2016, kdy ve funkci hlavního trenéra vystřídal Zdeňka Haška. Během jarní části minulé sezony mužstvo dovedl ke konečnému devátému místu. V aktuální sezoně získal s týmem deset bodů v deseti odehraných zápasech, což znamená průběžné 11. místo.

Vedení klubu tak muselo řešit otázku nového trenéra a tím se stal Bohuslav Pilný, který společně s asistentem Davidem Oulehlou dnes (5.10.) vedl svou první tréninkovou jednotku. První zápas jej s mužstvem čeká 13. října na hřišti Ústí nad Labem.

Vizitka Bohuslava Pilného

Datum narození: 22.3.1973 (44 let)

Hráčská kariéra: bývalý obránce Hradce Králové a Liberce, v české lize odehrál 193 zápasů a s Libercem získal mistrovský titul, připsal si také starty v evropských pohárech

Trenérská kariéra: působil v Nové Pace, Převýšově, Kolíně a Hradci Králové, u „votroků“ skončil v květnu tohoto roku

AmadetUhlsportPRERibbonPražská teplárenskáCTR GroupPražský fotbalový svazVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha