Vstupenky

Od jarní části této sezony spouštíme na Viktorce provoz nového systému elektronického prodeje vstupenek, který bude v provozu na pokladnách stadionu v Seifertově ulici a on-line na internetu. On-line prodej vstupenek na každé následující domácí utkání bude spuštěn vždy 2 dny před daným zápasem.

Pokladny na stadionu se při domácích zápasech budou otevírat jako vždy 90 minut před začátkem utkání taktéž s prodejem vstupenek v elektronickém systému.

Fanoušek si ale může vstupenku zakoupit a následně vytisknout v předstihu doma. S vytisknutou vstupenkou projde vstupem na stadion přes speciální čtečku QR kódů a zamíří do svého diváckého sektoru. Vyhne se tak frontě u pokladny. Samozřejmostí je, že vstupenku lze také po zakoupení ukázat v chytrém mobilním telefonu, kdy není problém na vstupu na stadion z displeje čtečkou přečíst QR kód a není tedy zapotřebí vstupenku tisknout.

Každý QR kód je unikátní, tudíž nelze použít dvakrát. Upozorňujeme tedy návštěvníky, že při opuštění stadionu nebude možné se opět vrátit zpět, jelikož vstupenka bude již zaznamenána jako označená a neumožní druhý průchod.

Zároveň spouštíme i on-line předprodej permanentních vstupenek, které je možné objednat ZDE. Po zakoupení permanentky bude na email zaslán voucher s QR kódem. Při uskutečnění nákupu do 28.2.2018 do 12:00h bude tento Váš voucher následně ve vyhrazené pokladně na stadionu vyměněn za plastovou permanentní kartu, a to na prvním domácím utkání s FK Olympií. V případě zakoupení od 1.3.2018 bude plastová karta vydána na následujícím domácím utkání, tj. 18.3.2018. Jelikož je tištěný voucher také vybaven QR kódem, je možné na stadion vstoupit i s tímto vytištěným voucherem. Všechny permanentní vstupenky budou prodávány pouze jmenovitě, bez povinných údajů není možné papírový voucher vyměnit za plastovou permanentní kartu.

Dále upozorňujeme, že při výměně papírového voucheru za plastovou kartu budete vyzváni k předložení dokladu totožnosti, aby byl potvrzen Váš nárok na samotnou permanentku. Zakoupí-li osoba on-line permanentku za sníženou cenu, která je určena pouze pro důchodce nad 65 let přesto, že na slevu nemá nárok, nebude mu voucher za plastovou permanentku vyměněn a voucher ztrácí platnost bez nároku na náhradu.

Permanentní vstupenku je možné zakoupit také na stadionu před prvním domácím zápasem 4.3.2018, kde bude vyhrazena pokladna č.3 u vstupu z ulice Seifertova (od tramvaje). U takto zakoupené vstupenky bude taktéž držiteli předán voucher s QR kódem, který mu bude za plastovou permanentní kartičku vyměněn na následujícím domácím utkání, 18.3.2018.

Z důvodu těchto změn prosíme všechny naše fanoušky za trpělivost a žádáme, abyste se na stadion dostavili v dostatečném předstihu.

Věříme, že tyto změny povedou ke zlepšení nabízených služeb z naší strany k vám všem, kteří nás podporujete.

Těšíme se na setkání s vámi.

Vaše VIKTORIA ŽIŽKOV


Jaro 2018 – FNL

Ceník permanentek na jarní část:

Severní tribuna – 500,- Kč (Senioři nad 65 let – 450,- Kč)

Jižní tribuna – 350,- Kč (Senioři nad 65 let – 260,- Kč)

Východní tribuna  - jednotná cena – 350,- Kč

Permanentka je vázána na určité místo na konkrétní tribuně.

Permanentky budou v prodeji ve vyhrazené pokladně v den zápasu 4.3.2018 od 8:45 – 11:00hod. Prosíme všechny zájemce o permanentní vstupenky, aby z časových důvodů neodkládali nákup na poslední chvíli, až před začátkem utkání. Jelikož se prodej permanentky musí zaznamenat v on-line systému na určité místo, kam je prodávána, je proces prodeje o něco pomalejší. Včasným příchodem na stadion předejdete zbytečnému zdržení a můžete sledovat začátek utkání. Permanentní vstupenky budou prodávány pouze na jméno. Bez uvedení povinných údajů nelze permanentku zakoupit. Děkujeme za pochopení.

Ceník vstupenek:

Severní tribuna – 90,- Kč vstupenka je vázána na určité místo na tribuně.

Jižní a východní tribuna – 60,- Kč (Západní tribuna – hosté – 60,- Kč) Vstupenka není vázána na určité místo na konkrétní tribuně vyjma míst, na které jsou prodány permanentky.

Západní tribuna (hosté) – 60,- Kč

Vozíčkáři + 1 doprovod – zdarma

Děti do 12-ti let – zdarma (v doprovodu dospělé osoby se vstupenkou bez nároku na sedačku)

Vstupenky na domácí utkání se prodávají v on-line verzi 2 dny před zápasem a v den zápasu také v pokladnách 90 minut před začátkem utkání.

AmadetUhlsportPRERibbonPražská teplárenskáCTR GroupPražský fotbalový svazVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3Tecnoline